Sold

Spaakottide komplekt Stella

Spaakottide komplekt stiilseks spaakülastuseks!
Kõige suurema kotiga võta asjad kaasa, läbipaistva sangaga kotiga võta pesuvahendid dushiruumi ja lukuga taskusse pane pärast märg trikoo :).

Nii ei pea sa ühekordset kilekotti üldse spaasse kaasa võtma!

Hästi mugav ka autoga reisimisel!

29.00 

Laost otsas

Stella 102-1. Laost otsas / .

Spaakottide komplekti Stella on  hea kaasa võtta spaasse, ujulasse, trenni või reisile- igale poole, kus sul võiks vaja minna niiskuskindlat kotti. Mahutab palju ning lisaks on kaasas kaks eraldi läbipaistvat kotti. Väiksemasse lukuga taskusse  saad näiteks peale ujumist panna näiteks märja trikoo. Sangaga koti saad spaas kaasa võtta pesuruumi shampoonide jaoks. Lennureisidel  võid samu lukuga taskuid kasutada reisikosmeetika jaoks turvakontrollis.

Kõikide Stella kottide valmistamisel on kasutatud läbipaistvat UV kindlat plastikud ning efektkangast. Kile on efektkangal nii peal kui sees, ka on õmblused spetsiaalselt töödeldud, nii et saame lubada kotile niiskuskindluse. Sellel kotil on efektkangaks pits, mis on ka läbipaistev. Stella  “kohver” on lukuga suletav, lukud avanevad mõlemale poole

Stella on üks meie esimesi ja kõige populaarsemaid mudeleid.

De la Rose kosmeetika- ja spaakotid on enamuses ainueksemplarid ja 100% Eesti käsitöö. 

Mõõdud: L29 x K20 x S9 cm

Sangaga läbipaistev kott: L26 x K18 cm
Sisetasku mõõdud: L25 x 17 cm

Materjal: 100% PVC ehk niiskuskindel materjal.

Meie eesmärk kaunite niiskuskindlate kottide valmistamisel on vähendada ühekordsete kilekottide kasutamist ujulates, spaades ja reisidel.

Lisainfo

Mõõtmed 28 × 9 × 20 cm
Materjal

Peal ja sees niiskuskindel ja UV kaitsega PVC läbipaistev kile, vahel efektkangas, siin pits

Värv