Kosmeetika kohver Karmen (komplekt)

Karmen- Sinu kosmeetika reisikodu!

Võta oma kosmeetikavahendid mugavalt kaasa elegantse Karmeni kotiga! Saad kasutada ka spaakotina, kohver on seest ja väljast niiskuskindel.

 

28.00 

Saadaval järeltellimisel

Karmen 070-1. Saadaval järeltellimisel / .

Kosmeetikakottide komplekt Karmen on mahukas ja mitmekülgne- võid ta reisile kaasa võtta või kasutada vannitoas või peeglilaual kosmeetika hoiustamiseks. Karmen on ka niiskuskindel, nii et ka spaas saab ta edukalt hakkama sinu niiskete/märgade asjade hoidmisel.

Karmeni komplekt koosneb kahest kotist- suur kott/kohver on pealt sangaga ja ümbertringi lukuga suletav/avatav. Suurel kohvril on sees kaks lahtist taskut. Teine läbipaistev kott on väikese küljesangaga vajadusel riputatav, mahutab kreemi, hambapasta vmt. Mahub kenasti suure kohvri sisse. Mõlemad Karmeni komplekti kotid on töödeldud niiskuskindlalt.

De la Rose kosmeetikakotid on enamuses ainueksemplarid ja 100% käsitöö

Mõõdud kohver: Laius 22cm x Kõrgus 20cm x Põhja sügavus 13 cm

Mõõdud läbipaistev sisukott: Laius 17 cm x Kõrgus 10,5 cm x Põhja laius 8 cm

Materjal: 100% PVC ehk niiskuskindel materjal.

Meie eesmärk kaunite niiskuskindlate kotikeste valmistamisel on vähendada ühekordsete kilekottide kasutamist ujulates, spaades ja reisidel.

Lisainfo

Mõõtmed 22 × 13 × 20 cm
Värv

,

Materjal

Niiskuskindel PVC plastik on kohvri sees ja peal, kahe kihi vahel puuvillane efektkangas. Läbipaistev kott valmistatud PVC plastikust, kaunistuseks naharibad.