MEIST

De la Rose tooted valmivad hubases Viljandi linnas, osava meistri käe all. Kõik tooted on valmistatud algusest lõpuni käsitsi, tubli õmblusmasina abiga.

Kasutame kauneid kangaid ning usume, et ilus saab olla ka praktiline. Seetõttu on näiteks meie kandekotid valmistatud mööbliriidest ning spaakotid vettpidavast materjalist.

Esimene toode

De la Rose lugu

Üks seitsmeaastane tüdruk palus kunagi panna emal niit nõela taha, ja niit oli nii pikk, et lohises tüdrukul järgi. Aga vaja oli õmmelda oma nuku-Pipile uus kleit. Kleit sai valmis ja sealt algas ka õmblemise-lugu.

Minu nimi on Jana ja olen õmmelnud seega tõesti umbes 7-aastasest peale. Minu mulgi-vanaema ei istunud kunagi käed rüpes, vaid ikka oli tal midagi tikkimises, õmblemises, joonistamises. Ja eks nõuka-aegse lapsena tuli olla loov, et leida oma nukudele ja hiljem ka endale midagi ägedat selga. Abiks nõel ja niit ning käsi-õmblusmasin Veritas, hiljem ka jalaga Singer.

Õmblemine on mind saatunud kogu elu. Varem oli ta ikka hobi korras õmblemine endale, perele ja tuttavatele muu töö kõrvalt. Esialgu lemmikud tegemises rõivad, siis lapitekid ja siis tulid kotid. 

Ja siis tuli algus: umbes 6 aastat tagasi kevadel minnes ujuma Pühajärve spaasse, seisatasin dushiruumis, kuhu just olin nagisse riputanud oma roosa pitsilise spaakoti. Mis rippusid nagis? Kilekotid- läbipaistvad, maksimarketi, säästuka, maxima omad ja mõni vana ja kulunud kosmeetikakott ka. Ja peast lõi läbi, et kuidas nii, kas meil tõesti ei ole? Kui me lubame endale ilusa päeva spaas, kas me tõesti peame oma asju kaasa võtma kilekotiga? Koju minnes sai esimene mudel valmis tehtud ja lastele/sõpradele näidatud/katsetada antud. Vastuvõtt oli hea ja kohe anti ka uusi ideid juurde.

Nii saigi ühendatud õmbluskirg, roosa- ja roosiarmastus, loomisvajadus ja praktiliste ning samas elegantsete asjade valmistamisrõõm.

Nüüd oli veel vaja kogu tegevusele panna oma nimi ja luua bränd ning ettevõte. Appi tuli tütar oma sõpradega. Püüdsime ühendada minu õmbluskire, armastuse Prantsuse keele ja kultuuri vastu, praktiliste ja elegantsete asjade loomisvajaduse, materjalide maksimaalse uus-ja ärakasutuse ning lisada veidi roosa ja romantika hõngu. Sealt siis DE LA ROSE. 

De la Rose saab olemas olla ja areneda ainult tänu pere, sõprade, töötajate ja klientide olemasolule, toetusele ja tagasisidele. Bränd on juba kasvanud ühe-naise-ettevõttest suuremaks ning ideid ja mõtteid kasvuks on veelgi. 

Soovin De la Rose toodetega jätkuvalt toetada Eesti naise ilu ning head enestunnet, toetades oma toodetega võimalust olla igal ajal ja igas kohas omanäoline, elegantne ja praktiline.

Tänades, Jana

De la Rose asutajad
SPAAKOTID

SPAAKOTID

Elegantne spaakülastus!

Kosmeetikakotid

Kosmeetikakotid

Sinu kosmeetika kodu!

Seljakotid

Seljakotid

Mitte ainult matkasellidele!

Õlakotid

Õlakotid

Käed mugavalt vabaks!

NIPET-NÄPET

NIPET-NÄPET

Detailid igasse päeva!