Õlakott Marleen

Marleen on sinu stiilne, klassikaline, hästi mahutav õlakott!

Mõnus  ja mugav uus kaaslane nii suvel kui talvel!

 

 

 

 

 

33.00 

Saadaval järeltellimisel

MAR 070-1. Saadaval järeltellimisel / .

Õlakott Marleen on mõnusalt väike ja mahukas klassikalise klapikinnise ja mitmete lukutaskutega. Marleen  mahutab kenasti suurema rahakoti, telefoni, päikseprillid ja veel mõne vajaliku eseme. Vajadusel mahub ka 0,5 liitrine veepudel

Kotis saad mõnusalt asjad organiseerida tänu taskutele: võtmed saad näiteks turvaliselt panna kotist väljaspool seljal olevasse peidetud lukuga taskusse. Koti sees  olevasse lukuga taskusse saad näiteks panna telefoni, lahtisse taskusse koti sees võid panna näiteks taskuräti, huulepulga vmt. Kott ise käib kinni magnetkinnisega. Kaunistuseks oleme kotile lisanud efektpaela triibud.

Marleeni sang on piisavalt pikk- 90 cm max. pikkus/kõrgus, nii saad koti endale puusale sobivale kõrgusele reguleerida. Sinu truvalisuse jaoks oleme kotile lisanud ka helkuri.

Marleen ei karda eriti ka vihma- pealsekanga ja voodri vahele on paigutatud niiskuskindel materjal.

Nagu teisedki meie kotid, on ka Marleen valmistatud vastupidavast mööblikangast uuskasutusena.

De la Rose Marleen-kotidon kõik unikaalsed ning valmistatud 100% Eesti käsitööna. Marleeni  ilupaelu on võimalik Sul valida, kui teeme koti Sulle spetsiaalselt. Hetkel pakume erinevate roosipaelte kaunistusi.

Kotti võib pesta 30 kraadi juures. Kui pesed pesumasinas, siis kasuta palun pesukotti, õrna pesuprogrammi ja delikaatset pesuvahendit.

Mõõdud: põhja laius 6cm, pikkus 25 cm, koti kõrgus 16 cm

Sang:max. positsioonis kõrgus kotist: 85cm

Materjal: De la Rose käekottide valmistamisel on kasutatud kohaliku mööblitööstuse erinevaid kangajääke, mööblikangas 100% PE. Nailonvooder.

Lisainfo

Mõõtmed 18 × 7 × 17 cm
Materjal

Pealne valmistatud mööblinahast(kunstnahast), sees nailonvooder

Värv