Spaakottide komplekt Stella

Spaakottide komplekt stiilseks spaakülastuseks!
Kõige suurema kotiga võta asjad kaasa, läbipaistva sangaga kotiga võta pesuvahendid dushiruumi ja lukuga taskusse pane pärast märg trikoo :).

Nii ei pea sa ühekordset kilekotti üldse spaasse kaasa võtma!

Hästi mugav ka autoga reisimisel!

29.00 

Saadaval järeltellimisel

Stella 030-1. Saadaval järeltellimisel / .

Spaakottide komplekti Stella on  hea kaasa võtta spaasse, ujulasse, trenni või reisile- igale poole, kus sul võiks vaja minna hästi mahutavat ja kaunist niiskuskindlat kotti. Isegi lausa kottide komplekti, sest Stellas on neid kolm- üks suur kott, üks sisukott lukuga (näiteks märja trikoo jaoks) ja üks riputatav läbipiastev kott- näiteks pesuasjade dushiruumi kaasa võtmiseks. Läbipaistvaid kotte saad kasutada ka lennujaama turvakontrollis reisikosmeetika jaoks

Kõik Stella kotid on valmistatud spetsiaalsest niiskuskindlast plastikust (PVC) ning ka õmblused on töödeldud niiskuskindlalt, et võimalik tekkiv niiskus sisse/välja ei pääseks. Suurimal, kohvritaolisel kotikesel, on pealpool/seespool niiskuskindel plastik ja nende kahe kihi vahele on asetatud efektkangas-siin pits, mis on ka läbipaistev. Stella “kohver” on lukuga suletav/avatav kahele poole ning kotil on ka põhjatugevdus.

Stella on üks meie esimesi ja kõige populaarsemaid mudeleid.

De la Rose kosmeetika- ja spaakotid on enamuses ainueksemplarid ja 100% Eesti käsitöö. 

Mõõdud: L29 x K20 x S9 cm

Sangaga läbipaistev kott: L26 x K18 cm
Sisetasku mõõdud: L25 x 17 cm

Materjal: 100% PVC ehk niiskuskindel materjal.

Meie eesmärk kaunite niiskuskindlate kottide valmistamisel on vähendada ühekordsete kilekottide kasutamist ujulates, spaades ja reisidel.

 

Lisainfo

Mõõtmed 29 × 9 × 20 cm
Materjal

Peal ja sees on kotil niiskuskindel ja UV kaitsega PVC läbipaistev kile, vahel efektkangas

Värv

, ,