Sold

Hommikumantel

Kerge, mugav ja elegantne puuvillasest kangast hommikumantel. Stiilne kanda ka kogu päeva vältel!

Valmistame just Sulle sobiva hommikumantli! Saada meile oma mõõdud, mille jaoks leiad juhised allpool olevast kirjeldusest.

 

38.00 

Laost otsas

HM-1. Laost otsas / .

Kaunis puuvillane hommikumantel on mugav ärgates selga panna ja kanda kasvõi terve päeva jooksul. Seda võib vabalt kanda ka kui kitlit või kleiti. Hommikumantel on seotav vööga, mille saab spetsiaalsest kaenlaalusest avast läbi pista, nii ei vaju hõlmad lahti. Varrukad on kimonolõikelised ja väikese efektse lipsuga.

Kõik hommikumantlid valmistatakse tellimuse peale, et tagada sulle parim võimalik mugavus. Selleks, et teha just sulle sobiv hommikumantel, palun saada meile oma mõõdud. Mõõdud saad lisada tellimuse märkuste lahtrisse. Kui meil tekib küsimusi, võtame sinuga kindlasti ühendust!

Mõõtudest vajame:

1.Rinnaümbermõõt (H-X)  2.Vööümbermõõt (G-B)  3.Puusaümbermõõt ( I)  4.Selja pikkus (A-B)  5.Selja laius (P-Q)  6.Varruka pikkus (L-M)  7.Pikkus keskkohast põlvedeni (C-D)

De la Rose mõõtude võtmise juhendDe la Rose riietuse tellimistabel

Kindlasti leiad oma lähikondlastest kellegi, kes saab mõõtude võtmisel abiks olla. Kui jääd ikkagi häta, tule palun meie stuudiost läbi.

Kui arvad, et võime kasutada üldtuntud suurusnumbreid, siis järgime neid mõõte:

Kleitide suuruste mõõtude kirjeldus

Hommikumantel on pestav 40 kraadi  juures

Materjal: 100% puuvillane kangas.

 

Lisainfo

Saadavus

Kangas

100% puuvillane kangas