Spaakottide komplekt Stella

Spaakottide komplekt stiilseks spaakülastuseks!
Kõige suurema kotiga võta asjad kaasa, läbipaistva sangaga kotiga võta pesuvahendid dushiruumi ja lukuga taskusse pane pärast märg trikoo 🙂

Nii ei pea sa ühekordset kilekotti üldse spaasse kaasa võtma!

29.00 

1 laos

Stella 100-10. 1 laos / .

Spaakottide komplekti Stella on  hea kaasa võtta spaasse, ujulasse, trenni või reisile- igale poole, kus sul võiks vaja minna niiskuskindlaid kotte.  Kõik Stella kotid on valmistatud spetsiaalsest plastikust (PVC) ning ka õmblused on töödeldud niiskuskindlalt, et võimalik tekkiv niiskus sisse/välja ei pääseks. Suurimal, kohvritaolisel kotikesel, on pealpool/seespool niiskuskindel plastik ja nende kahe kihi vahele on asetatud efektkangas. Stella “kohver” on lukuga suletav/avatav kahele poole ning kotil on ka põhjatugevdus.

Suure spaakoti sees on eraldi läbipaistvad lukuga kotid. Üks nendest, sangaga kott, on hea kaasa võtta koos pesuvahenditega dushiruumi. Ja teine, lukuga tasku, on hea kasutada näiteks märja trikoo jaoks. Reisidel saad sama taskut kasutada reisikosmeetika jaoks turvakontrollis.

Stella on üks meie esimesi ja kõige populaarsemaid mudeleid.

De la Rose kosmeetika- ja spaakotid on enamuses ainueksemplarid ja 100% Eesti käsitöö. 

Mõõdud: L29 x K20 x S9 cm

Sangaga läbipaistev kott: L26 x K18 cm
Sisetasku mõõdud: L25 x 17 cm

Materjal: 100% PVC ehk niiskuskindel materjal.

Meie eesmärk kaunite niiskuskindlate kottide valmistamisel on vähendada ühekordsete kilekottide kasutamist ujulates, spaades ja reisidel.

Lisainfo

Mõõtmed 29 × 9 × 20 cm
Värv

,

Materjal

Koti sees ja väljas on niiskuskindel ja UV kindel, PVC plastik, nenede vahel puuvillane efektkangas