Spaakottide komplekt Stella

Spaakottide komplekt stiilseks spaakülastuseks!
Kõige suurema kotiga võta asjad kaasa, läbipaistva sangaga kotiga võta pesuvahendid dushiruumi ja lukuga taskusse pane pärast märg trikoo :).

Nii ei pea sa ühekordset kilekotti üldse spaasse kaasa võtma!

Hästi mugav ka autoga reisimisel!

28.00 

1 laos

Stella 030-1-1. 1 laos / .

Spaakottide komplekti Stella on  hea kaasa võtta spaasse, ujulasse, trenni või reisile- igale poole, kus sul võiks vaja minna hästi mahutavat ja kaunist niiskuskindlat kotti. Isegi lausa kottide komplekti, sest Stellas on neid kolm- üks suur kott, üks sisukott lukuga (näiteks märja trikoo jaoks) ja üks riputatav läbipiastev kott- näiteks pesuasjade dushiruumi kaasa võtmiseks. Läbipaistvaid kotte saad kasutada ka lennujaama turvakontrollis reisikosmeetika jaoks.

See Stella kott on valmistatud taaskasutusena siidisallist. Ühest sallist on ainult 2 kotti, kumbki erinev. Palun kirjuta tellimisel märkuste lahtrisse, kumba kotti soovid

Kõik Stella kotid on valmistatud spetsiaalsest niiskuskindlast plastikust (PVC) ning ka õmblused on töödeldud niiskuskindlalt, et võimalik tekkiv niiskus sisse/välja ei pääseks. Suurimal, kohvritaolisel kotikesel, on pealpool/seespool niiskuskindel plastik ja nende kahe kihi vahele on asetatud efektkangas-siin pits, mis on ka läbipaistev. Stella “kohver” on lukuga suletav/avatav kahele poole ning kotil on ka põhjatugevdus.

Stella on üks meie esimesi ja kõige populaarsemaid mudeleid.

De la Rose kosmeetika- ja spaakotid on enamuses ainueksemplarid ja 100% Eesti käsitöö. 

Mõõdud: L29 x K20 x S9 cm

Sangaga läbipaistev kott: L26 x K18 cm
Sisetasku mõõdud: L25 x 17 cm

Materjal: 100% PVC ehk niiskuskindel materjal.

Meie eesmärk kaunite niiskuskindlate kottide valmistamisel on vähendada ühekordsete kilekottide kasutamist ujulates, spaades ja reisidel.

 

Lisainfo

Mõõtmed 29 × 9 × 20 cm
Materjal

Peal ja sees on kotil niiskuskindel ja UV kaitsega PVC läbipaistev kile, vahel efektkangas

Värv

, ,