Sold

SPAAkotikeste komplekt “Stella”

SPAAkotikeste komplekt stiilseks SPAAkülastuseks!
Kõige suurema kotikesega võta asjad kaasa, läbipaistva sangaga kotikesega võta pesuvahendid dushiruumi ja läbipaistvasse taskusse pane pärast märg trikoo 🙂

Nii ei pea sa ühekordset kilekotti üldse spaasse kaasa võtma!

25.00 

Laost otsas

Stella 100-14. Laost otsas .

Spaakotikeste komplekti “Stella” on  hea kaasa võtta spaasse, ujulasse, trenni või reisile- igale poole, kus sul võiks vaja minna niiskuskindlaid  kotikesi.  Kõik Stella kotikesed on valmistatud spetsiaalsest niiskuskindlast plastikust (PVC) ning ka õmblused on töödeldud niiskuskindlalt, et võimalik tekkiv niiskus sisse/välja ei pääseks. Suurimal kohvritaolisel kotikesel on pealpool/seespool niiskuskindel plastik ja nende kahe kihi vahele on asetatud efektkangas. “Stella” kohvrike on lukuga suletav/avatav kahele poole ning kotikesel on ka põhjatugevdus.

Suure spaakoti sees on eraldi läbipaistvad lukuga kotikesed. Üks nendest- sangaga kotike on hea kaasa võtta koos pesuvahenditega dushiruumi. Pildil on näha, et sangaga kotikesse mahuvad ikka üsna pikad pudelid. Ja teine lukuga tasku- mida on hea kasutada näiteks märja trikoo jaoks. Reisidel saad sama taskut kasutada reisikosmeetika jaoks turvakontrollis.

”Stella”on üks meie esimesi ja kõige populaarsemaid mudeleid.

De la Rose kosmeetika- ja spaakotid on enamuses ainueksemplarid ja 100% Eesti käsitöö. 

Mõõdud: L29 x K20 x S9 cm

Sangaga läbipaistev kotike: L26 x K18 cm
Sisetasku mõõdud: L25 x 1K7 cm

Materjal: 100% PVC ehk niiskuskindel materjal.

Meie eesmärk kaunite niiskuskindlate kotikeste valmistamisel on vähendada ühekordsete kilekottide kasutamist ujulates, spaades ja reisidel.

 

Lisainfo

Mõõtmed 29 × 9 × 20 cm
Kangas

Roosa roosiline efektkangas ja pits. Peal ja sees PVC kile

Värv

,