Seljakott Pisike Britta

Seljakott Pisike Britta on Sinu uus vahva kaaslane!

Väike ent mahukas, kasutatav nii selja-kui õlakotina ühe reguleeritava rihma abil.

Mahutab Sinu tahvelarvuti.

48.00 

Saadaval järeltellimisel

Pisike Britta 050-2. Saadaval järeltellimisel / .

Pisike Britta seljakott on Britta-seeria kõige pisem mudel: nagu nimigi ütleb. Mahutab su tahvelarvuti, rahakoti, prillitopsi ja veel nii mõnegi eluks vajaliku asja. Galeriisse panime ka pildi, kui palju tegelikult mahutab, vaata järgi!

Ka selle seljakoti puhul kasutame selga/õlale lahendust- üks ja sama sang on kasutatav nii õlarihmana kui seljarihmana. Lisaks muidugi käesang.

Kotil on seljal ja põhjas tugevdus, et ta ikka kenasti vormi hoiaks. Külgedel olevaid trukke on võimalik lahti teha ja nii kotile mahtu juurde anda. Pisike Britta on vihmapidav: voodri ja pealiskanga vahele on paigutatud niiskustõke. Nii et ka vihma kätte jäädes, püsivad su asjad kotis kenasti kuivad.

Seljakott Pisike Britta on valmistatud vastupidavast mööblikangast/mööblinahast (kunstnahast) ning kaunistatud kena paelaga. Kott on kergelt ja lihtsalt puhastatav.

Seljakotil  on ees ja sees lukuga tasku, lisaks sees kaks lahtist taskut, oleme lisanud esitasku külge ka meie kliimas nii vajaliku helkuri. Kotti saab sulgeda nii tõmbluku kui ka magnetlukuga.

De la Rose Pisike Britta seljakotid on kõik unikaalsed ning 100% Eesti käsitöö.

Hooldus: Esmani kiire hooldus mööblinaha puhul on nõudepesuvahend ja nõudepesusvamm. Põhjalikuma puhastuse jaoks võib seljakotti pesta 30 kraadi juures. Kasutades pesumasinat, palun kasuta ka pesukotti, õrna pesuprogrammi ja delikaatset pesuvahendit.

 

Mõõdud: Koti kõrgus 27cm x Põhja laius 20cm x  Sügavus 11cm

 

Materjal: seljakottide valmistamiseks kasutame  mööblitööstuse kangajääke, materjal 100% PE.  Nailonvooder

Lisainfo

Mõõtmed 20 × 11 × 27 cm
Materjal

Valmistatud mööblinahast/kunstnahast, sees nailonvooder

Värv