Maskide komplekt L suurus (2 maski ja 4 filtrit)

Puuvillasest kangast näomaskid- kaitseb sinu nina ja suud õhus lendlevate osakeste eest.

L-suurus näomask on sobiv ka meestele. Mask on pisut pikem ja laiem, kui meie lilleline näomask.

Parema istuvuse tagamiseks on nina peal painutatav traat.

Puuvillane mask on korduvalt pestav 60 kraadi juures.

 

15.50 

ML- 2. Laos / .

Puuvillasest kangast näomaskid on mõeldud kaitsmaks sind võimalike viiruste, tolmu või muude õhus lendlevate osakeste eest.

Näomask koosneb kahest kihist puuvillasest kangast. Pealiskangas on kirju, 100% puuvillane, ühevärviline voodrikangas on samuti 100% puuvillane. Kõik kangad on enne õmblemist eelnevalt läbi pestud. Lisaks tööprotsessi käigus kangad ka triigitakse max.kuumusega 2 korda.

Et näomaski oleks võimalikult mugav kanda, oleme ninaosasse lisanud traadi, mille soovitame sul toote kättesaamisel endale oma nina järgi parajaks painutada. Ka on kõrva taha käivad kummipaelad esialgu kergelt seotud, leida endale sobiv kummipaelade pikkus ja seo sõlm tugevasti kinni. Näomaski komplektis on kaasas ka pikemad ja laiemad kummipaelad, juhul kui on soovi maski kanda pea taga. Sellisel juhul vaheta kummipaelad ja seo nad viimasel pildil näidatud viisil

Näomaskile lisaks anname Sulle kaasa kaks filtrit, mis on tehtud kuuekordsest 15 gr/m2 mittekootud materjalist. Need filtirid on põhimõtteliselt ühekordseks kasutamiseks, tegelikult kannatavad ka paar korda 60 kraadist pesu. Kasutatud mittekootud materjal ei oma meditsiinilist sertifikaati, ent sama materjali kasutatakse padja- ja tekitööstuses.

NB!Filtreid ei saa triikida! Kui sul filtrid otsa saavad, siis saad neid meilt juurde tellida või võid ka leida kodust mõne puuvillase kanga ja filtri järgi lõigates selle maski sisse panna.

Näomask on terves ulatuses pesumasinas 60 kraadi juures korduvalt pestav.

Meie näomask ei liigitu meditsiiniliste isikukaitsevahendite alla.

Toote mõõdud: Pikkus 24 cm x laius 8/15 cm

Kasutatud materjalid: Maski materjal: 100% puuvillane kangas , filtri materjal 15 g/m2 mittekootud materjal

 

 

Lisainfo

Kangas

Maski kangas- 100% puuvillane
Filtri materjal-mittekootud materjal 15 gr/m2

Värv

,