Käekott HELGA

Stiilne arvutikott, mis näeb välja nagu käekott!

Hea mahukas, rohkelt taskuid, sees ka pehmendusega arvutitasku.

 

 

 

 

 

52.00 

1 laos (saab järeltellida)

Helga 501-1. 1 laos (saab järeltellida) / / .

Käekott Helga on mahukas ja stiilne käekott/arvutikott, mida on mugav kanda nii õlal kui ka käes mugavate tugevdusega sangade abil.  Kotil on sees rohkelt taskuid, nii et kõik sinu vajalikud esemed tööle, kooli või linnaminekuks leiavad endale oma eraldi pesa.

Kui Sul on vaja kasutad Helgat arvutikotina, siis tea, et lisatud on kõik vajalikud pehmendused nii külgedele kui ka põhja. Lisaks siis ka pealse ja voodri vahel olev niiskuskindel materjal pluss vooder niiskuskindel- et ikka arvutiga kotis midagi ei juhtuks. Arvutitasku mahutab nii 13″ (pildil) kui ka 15″ arvuti. Kotiga  on mugav ka õhtul peale tööd poest läbi astuda- mõned kaubad mahuvad kindlasti veel su käekotti 🙂

Nagu öeldud on sees arvutitasku, pluss suur lukuga tasku (näiteks juhtme jaoks), lisaks 3 lahtist taskut. Koti ees magnetitega klapi all on ka lahtine tasku, kuhu on mugav panna siis kas telefoni või autovõtmeid.

Helga valmistamisel oleme kasutanud kohaliku mööblitööstuse kangajääke, samas on see materjal vastupidav ja pestav,  kaunistuseks oleme lisanud kaunid efektkangast triibud.  Triibud on igal kotil erinevad- vajadusel täpsusta neid meiega palun. Ka on koti põhjas põhjatugevdus, et Helga ikka kenasti vormi hoiaks.

Kotil on lisaks küljes ka sobiv helkur.

De la Rose Helga-kotid on kõik unikaalsed ning valmistatud 100% Eesti käsitööna. 

Hooldus: Vajadusel võib käekotti pesta 30 kraadi juures. Kui pesed pesumasinas, siis kasuta palun pesukotti ja õrna pesuvahendit.

Mõõdud: Laius  (ülalt) 42cm /põhjast 32 x Kõrgus 30cm x Sügavus põhjal 13 cm

Õlasanga kõrgus kotist: 27cm

Materjal: De la Rose käekottide valmistamisel on kasutatud kohaliku mööblitööstuse erinevaid kangajääke, mööblikangas 100% PE. Nailonvooder.

Lisainfo

Mõõtmed 35 × 12 × 30 cm
Materjal

Peal mööblinahk/kunstnahk, sees punakas-roosa nailonvooder

Värv