Käekott Hanna

Kena ja praktiline käekott/õlakott Sinu igapäevaseks kaaslaseks!

Hea mahukas, lisaks kaasas ka pikk õlarihm!

 

 

 

 

 

44.00 

Hanna 070-1. Laos / / .

Käekott Hanna on mugav ja praktiline kott õlale või kätte või käevangu. Pika rihma abil saad kanda ka risti üle keha. Sellist stiili kotti võid kanda nii teksade kui kontorikostüümiga.

Käekott Hanna on hea mahukas ja rohkete taskutega: esisenal on kahele poole avanev lukuga tasku, sees veel üks lukuga tasku ning kolm lahtist taskut.

Kotil on 2 sanga: 1 lühem õlasang on koti küljes ja ei ole reguleeritav, aga tehtud nii, et kott peaks kenasti sobima õlale ja istuma kaenla alla. Pikem sang on reguleeritav ja eemaldatav, saad seda kasutada, kui tahad kotti kanda risti üle õla vmt.

Kotil on lisaks küljes ka sobiv helkur.

Käekott Hanna valmistamisel oleme kasutanud kohaliku mööblitööstuse kangajääke, samas on see materjal vastupidav ja pestav,  kaunistuseks oleme lisanud kenad efektkanga triibud. Käekott on ka vihmapidav- pealse ja voodri vahele oleme omakorda asetanud niiskuskindla materjali. Ka on koti põhjas põhjatugevdus, et Hanna ikka kenasti vormi hoiaks.

De la Rose Hanna-kotid on kõik unikaalsed ning valmistatud 100% Eesti käsitööna

Hooldus: esmane hooldus kunstnahale: nõudepesuvahend ja kerge svamm või mõni mööblikanga puhastusvahend.Vajadusel võib käekotti pesta 30 kraadi juures. Kui pesed pesumasinas, siis kasuta palun pesukotti ja õrna pesuvahendit.

Mõõdud: L28 x K34 x S12 cm

Lühem õlasang: min. positsioonis kõrgus kotist: min.21 cm/max 32 cm

Pikem õlasang: kogupikkus 140 cm, min. kõrgus kotist: min 45cm,/max 72 cm

Materjal: De la Rose käekottide valmistamisel on kasutatud kohaliku mööblitööstuse erinevaid kangajääke, mööblikangas 100% PE. Nailonvooder.

Lisainfo

Mõõtmed 28 × 12 × 34 cm
Materjal

Mööblikangas ja mööblinahk (kunstnahk), sees nailonvooder

Värv

,