Helkiv ripats

Muuda ennast pimedal ajal nähtavaks meie elegantse helkuriga!

Riputatav kas riiete või koti külge.

5.00 

Helkur 010-2. Laos / .

Meie kliimas on helkur vajalik enda nähtavaks tegemisel pimedal ajal. Meie pakume siinkohal helivat ripatsit, mis aitab sul end täiendavalt auotjuhile pimedas nähtavaks teha. Osadele oma kottidele oleme selle lisanud kohe, aga sul on võimalus ka oma teisi kotte või riideid meie helkiva ripatsiga täiendada ja kaunistada.

Helkiva aksessuaari põhjaks on mööblitööstuse kangajääk, lisatud helkurpael ning efektiks ka ilupael. Selle saad riputada koti/riide luku või mistahes metallosa külge.

Helkivad ripatsid on ilupaela mõistes kõik erinevad -kasutame ära teistelt toodetelt tekkinud ülejääke. Ühe koodi all olevatel aksessuaaridel on nn. põhja värv sarnane: siin valge.Helkurpaela värv: hall. Seega kui sul on kindel ilupaela soov, palun kirjuta see tellimisel märkuste lahtrisse. Märkuse puudumisel saadame sulle omal valikul varia kauni paelaga helkiva ripatsi 🙂

Hind on 1 tk kohta

Helkiva ripatsi mõõdud: pikkus (ilma metallosadeta) 15 cm x laius 2,5 cm

Materjal: Kunstnahk, helkurpael, ilupael, 100% PE

p.s. Siinkohal ei saa me toodet nimetada helkuriks, kuna see esitab tootjale hoopis teised tootmis-ja sertifikaadinõuded. Kuigi  meie kasutatav helkurpael vastab igati nõuetele ja annab teile lisavõimaluse enese pimedala ajal autojuhile nähtavaks tegemisel.

Lisainfo

Mõõtmed 14 × 2.5 cm
Materjal

Valge mööblinahk, helkurpael ja ilupael.