Seljakott Pikk Britta

Seljakott Pikk Britta on sinu uus elegantne kaaslane! Ühe reguleeritava rihma abil kanna kas seljas või õlal. Lisaks on muidugi ka käesang.

Turvaline kanda ka vihmaga ning vajadusel pestav.

Mahutab kenasti 15″ sülearvuti.

67.00 

Saadaval järeltellimisel

Britta Pikk 020-5. Saadaval järeltellimisel / .

Pikk Britta on meie kõige pikem ja sihvakam mudel. Samas ikka väga praktiline, ilus ja mugav seljakott, millel on mitmeid kasutusvõimalusi. Pikendatav rihm võimaldab koti ka õlale võtta- mugav näiteks poes, kui on vaja rahakotti kätte saada. Koti sees on tagaseinas ka eraldi suur tasku, mis mahutab su arvuti (ka 15″), nii saab see ülejäänus asjadest eraldi olla.

Kotil on ees ja sees lukuga tasku, lisaks sees kaks lahtist taskut. Koti küljes on helkur ja sees ka eraldi võtmehoidja/tasku. Koti seljal on logotikand. Kotti saab sulgeda nii tõmbluku kui ka magnetlukuga. Kaunistuseks oleme lisanud kena paela.

Seljakotil Pikk Britta on seljal ja põhjas  lisatugevdus, et kott kenasti vormis püsiks. Külgedel olevaid trukke on võimalik lahti teha ja nii kotile mahtu juurde anda.

Seljakott Pikk Britta on valmistatud vastupidavast mööblinahast/kunstnahast. Mööblinahk materjalina annab võimaluse kotti kiirelt ja lihtsalt vajadusel puhastada.

Pikk Britta on ka vihmapidav: voodri ja pealiskanga vahele on paigutatud niiskustõke. Nii et ka vihma kätte jäädes, püsivad su asjad kotis kenasti kuivad.

 

De la Rose Pikk Britta seljakotid on kõik unikaalsed ning 100% Eesti käsitöö.

Hooldus: esmane kiire hooldus on võimalik teha nõudepesuvahendi ja pehme svammiga, kasutada võib ka kõiki mööblipuhastusvahendeid. Põhjalikumaks hoolduseks võib seljakotti  pesta 30 kraadi juures. Kasutades pesumasinat, palun kasuta ka pesukotti, õrna pesuprogrammi ja delikaatset pesuvahendit.

Mõõdud: Laius 26cm x Kõrgus 39cm x Sügavus 12 cm

Sanga max. kõrgus õlarihmana: 62 cm

Sanga max pikkused seljarihmadena: 69 cm

Materjal: seljakottide valmistamiseks kasutame  kohaliku mööblitööstuse kangajääke, materjal 100% PE. Sees nailonvooder

Lisainfo

Mõõtmed 26 × 12 × 39 cm
Materjal

Peal: Mööblinahk/kunstnahk, sees nailonvooder

Värv