Seljakott Pikk Brita

Seljakott Pikk Britta on sinu uus elegantne kaaslane! Ühe reguleeritava rihma abil kanna kas seljas või õlal. Lisaks on muidugi ka käesang.

Turvaline kanda ka vihmaga ning vajadusel pestav.

Mahutab kenasti 15″ sülearvuti.

68.00 

Saadaval järeltellimisel

Britta Pikk 020-5. Saadaval järeltellimisel / .

Pikk Britta on meie kõige pikem ja sihvakam mudel. Samas ikka väga praktiline, ilus ja mugav seljakott, millel on mitmeid kasutusvõimalusi. Pikendatav rihm võimaldab kasutada kotti kas selja-või õlakotina. Seljale ja põhja on lisatud tugevdus, et kott kenasti vormis püsiks. Külgedel olevaid trukke on võimalik lahti teha ja nii kotile mahtu juurde anda.

Seljakott Pikk Britta on valmistatud vastupidavast mööblikangast ning kaunistatud kauni efektpaela triipudega. 

Küljed ja põhi on kunstnahast, mis annab võimaluse kotti kiirelt ja lihtsalt vajadusel puhastada.

Pikk Britta on ka vihmapidav: voodri ja pealiskanga vahele on paigutatud niiskustõke. Nii et ka vihma kätte jäädes, püsivad su asjad kotis kenasti kuivad.

Kotil on ees ja sees lukuga tasku, sees arvutisahtel, lisaks sees kaks väikest lahtist taskut. Seljal on peidetud lukuga tasku.Koti küljes on helkur ja sees ka eraldi võtmehoidja/tasku. Kotti saab sulgeda nii tõmbluku kui ka magnetlukuga.

Kotti mahub kenasti ka 15″ sülearvuti.

De la Rose Britta seljakotid on kõik unikaalsed ning 100% Eesti käsitöö. Palume tähele panna, et tellimisel võib tellitav või laos olev koti ilupael erineda pildil olevast paelast. kuna meie paelad muutuvad pidevalt.Alati on hea meile tellimuse märkustes teada anda, missuguse paela eelistad (värv, muster jne).

Hooldus: esmane kiire hooldus on võimalik teha nõudepesuvahendi ja pehme svammiga, kasutada võib ka kõiki mööblipuhastusvahendeid. Põhjalikumaks hoolduseks võib seljakotti  pesta 30 kraadi juures. Kasutades pesumasinat, palun kasuta ka pesukotti, õrna pesuprogrammi ja delikaatset pesuvahendit.

 

Mõõdud: L26 x K39 x S12 cm

Sanga max. kõrgus õlarihmana: 62 cm

Sanga max pikkused seljarihmadena: 69 cm

Materjal: seljakottide valmistamiseks kasutame  mööblitööstuse kangajääke, materjal 100% PE.  

Lisainfo

Mõõtmed 26 × 12 × 39 cm
Materjal

Peal: Mööblinahk/kunstnahk, sees nailonvooder

Värv