Seljakott Britta 2.0

Seljakott “Britta 2.0″ on sinu uus elegantne kaaslane!

Stiilne ja soliidne seljakott, kasutatav nii käe-, õla, kui seljakotina reguleeritava rihma abil.

A4 kaustik ja 13” sülearvuti mahuvad ka kenasti sisse.

49.00 

1 laos

Britta2.0 080-2. 1 laos / .

Seljakott “Britta 2.0” on  3cm pikem versioon meie seljakotist “Britta”. See võimaldab vabalt mahutada seljakotti 13″ sülearvuti.

Seljakott “Britta 2.0” on väga praktiline, ilus ja mugav ning näeb su seljas ja käes välja elegantne igal ajal. Kanna teda kas klassikalise mantli või sportlikuma riietusega. Lisaks saad kotti kasutada vajadusel ka õlakotina- üks pikendatav rihm võimaldab sul kotti mugavalt muuta seljakotist õlakotiks. Britta 2.0 seljale ja põhja on lisatud spetsiaalne tugevdus, mis hoiab kotti kenasti vormis. 

Britta 2.0 on ka vihmapidav: voodri ja pealiskanga vahele on paigutatud niiskustõke. Nii et ka vihma kätte jäädes, püsivad su asjad kotis kenasti kuivad. Lisaks annab niiskustõke kotile ka vajaliku pehmuse ja turvalisuse arvuti jaoks.

 Külgedel olevaid trukke on võimalik lahti teha ja nii kotile mahtu juurde anda.Kotil on ees, taga ja sees lukuga tasku, lisaks sees kaks lahtist taskut. Koti küljes on helkur. Kotti saab sulgeda nii tõmbluku kui ka magnetlukuga

Seljakott “Britta  2.0 “on valmistatud vastupidavast kunstnahast ja läikivast mööblikangast ning kaunistatud kena paelaga. 

 

De la Rose “Britta 2.0” seljakotid on kõik unikaalsed ning 100% Eesti käsitöö.

Palume arvestada, et käsitöö ja unikaalsuse tõttu võib sinu tellitav/saadav seljakott mustri/värvi poolest pisut erineda pildil olevast mudelist.

 

Seljakotti võib pesta 30 kraadi juures. Kasutades pesumasinat, palun kasuta ka pesukotti.

Mõõdud: L26 x K33 x S11 cm

Sanga max. kõrgus õlarihmana: 87 cm

Sanga max pikkused seljarihmadena: 79 cm

Materjal: seljakottide valmistamiseks kasutame  mööblitööstuse kangajääke, materjal 100% PE.  

Lisainfo

Mõõtmed 26 × 11 × 33 cm
Kangas

Kunstnahk/mööblinahk ja mööblikangas

Värv

,