Maskide komplekt (2 maski ja 4 filtrit)

Puuvillasest kangast näomaskid- kaitseb sinu nina ja suud õhus lendlevate osakeste eest.

Parema istuvuse tagamiseks on nina peal painutatav traat. Maskil on filtritasku.

Puuvillane mask on korduvalt pestav 60 kraadi juures.

 

15.00 

MM- 3. Laos / .

Puuvillasest kangast näomaskid on mõeldud kaitsmaks sind võimalike viiruste, tolmu või muude õhus lendlevate osakeste eest.

Näomask koosneb kahest kihist puuvillasest kangast. Pealiskangas on kirju, 100% puuvillane, samuti ka nagu ühevärviline voodrikangas. Mask on filtritaskuga.Kõik kangad on enne õmblemist eelnevalt läbi pestud. Lisaks tööprotsessi käigus kangad ka triigitakse max.kuumusega 2 korda.

Näomaskile lisaks anname Sulle kaasa ka kaks filtrit, mis on tehtud kuuekordsest 15 gr/m2 mittekootud materjalist. Need filtirid on põhimõtteliselt ühekordseks kasutamiseks, tegelikult kannatavad ka paar korda 60 kraadist pesu. Kasutatud mittekootud materjal ei oma meditsiinilist sertifikaati, ent sama materjali kasutatakse padja- ja tekitööstuses.

NB!Filtreid ei saa triikida! Kui sul filtrid otsa saavad, siis saad neid meilt juurde tellida või võid ka leida kodust mõne puuvillase kanga ja filtri järgi lõigates selle maski sisse panna.

Et näomaski oleks võimalikult mugav kanda, oleme ninaosasse lisanud traadi, mille soovitame sul toote kättesaamisel endale oma nina järgi parajaks painutada. Ka on kõrva taha käivad kummid esialgu kergelt seotud, leida endale sobiv kummide pikkus ja seo sõlm tugevasti kinni.

 

Näomask on terves ulatuses pesumasinas 60 kraadi juures korduvalt pestav.

Lõime näomaski järgides oma brändi tunnuslauset: “Praktiline elegants” ning püüdsime lisada praktilisele tootele ka võimalikult palju elegantsi.

Meie näomask ei liigitu meditsiiniliste isikukaitsevahendite alla.

Toote mõõdud: Pikkus 20 cm x laius 7/14 cm

Filter: pikkus 17 x laius 6/11

Kasutatud materjalid: Maski materjal: 100% puuvillane kangas , filtri materjal 15 g/m2 mittekootud materjal

 

 

Lisainfo

Mõõtmed 17 × 6.11 cm
Kangas

Maskil- 100% puuvillane kangas
Filter- mittekootud materjal 15 gr/m2

Värv